{{all}}

معرفی فارکسر به دوستان

 

 

طرح معرفی دوستان فارکسر، دائمی می باشد.

 

” کارگزاری فارکسر به منظور تشکر از مشتریانی که کارگزاری فارکسر را به دوستانشان معرفی میکنند طرح معرفی دوستان را ارائه میدهد. “

هر بار که شما دوست خود را به کارگزاری فارکسر معرفی می نمایید و او یک حساب معاملاتی واقعی نزد کارگزاری افتتاح نماید، 250 دلار بونس به حساب واقعی شما و 250 دلار بونس به حساب واقعی دوستتان واریز خواهد شد.

 

مراحل طرح “معرفی دوستان فارکسر”

1- معرفی کارگزاری فارکسر و خدمات آن به دوست :

معرف موظف است به دوست خود اطلاع دهد و قبل از ارائه اطلاعات تماس وی به کارگزاری فارکسر از او اجازه کسب نماید. همچنین، بایستی حوزه کاری و خدمات فارکسر را به وی توضیح دهد.

2- تکمیل فرم مربوط به “معرفی فارکسر به دوستان”

از طریق سایت کارگزاری فارکسر و راههای ارتباطی دیگر مثل تلگرام ، ایمیل، اس ام اس و تلفن ، به منظور برقراری ارتباط با کارشناسان فروش. (کامل بودن اطلاعات خواسته شده در فرم الزامیست.)

3- تماس با دوست معرفی شده :

کارشناس فروش کارگزاری فارکسر با فرد معرفی شده تماس گرفته و پس از آموزشهای لازم و معرفی انواع حسابها، پروسه افتتاح حساب را با وی تکمیل می نماید.

4- افتتاح حساب واقعی :

تکمیل پروسه افتتاح حساب واقعی کارگزاری فارکسر ظرف حداکثر مدت یکماه پس از معرفی شدن و دریافت شماره و رمز کاربری توسط دوست معرفی شده.

5- دریافت بونس :

پس از شروع معاملات و انجام 1 لات استاندارد معامله توسط صاحب حساب (دوست معرفی شده) و تشخیص واقعی بودن معامله گر مطابق با ضوابط کارگزاری، مبلغ بونس به حساب معاملاتی معرف و دوست واریز خواهد شد.

شرایط، قوانین و مقررات طرح معرفی دوستان فارکسر:

معرف باید حساب معاملاتی واقعی نزد کارگزاری فارکسر داشته باشد.

دوست معرفی شده بایستی تا یکماه پس از معرفی شدن، حساب معاملاتی واقعی خود را نزد کارگزاری فارکسر افتتاح نماید، در غیر اینصورت بونس تعلق نمی گیرد.

مبلغ بونس پس از افتتاح حساب واقعی و انجام 1 لات معامله کامل توسط دوست معرفی شده ، پرداخت می گردد.

معرف موظف است قبل از معرفی دوست، ریسکهای موجود در بازار فارکس را به دوست خود اعلام نماید.

زمان تماس با دوست معرفی شده، کارشناس فروش به وی اعلام می نماید که توسط چه کسی معرفی شده و در مورد طرح نیز به وی اطلاع خواهد داد.

در صورتیکه کارگزاری فارکسر تشخیص دهد که حساب معاملاتی افتتاح شده توسط شخص ثالث یا خود معرف مدیریت می شود، بونس تعلق نمی گیرد.

این طرح بصورت هرمی یا بازاریابی شبکه ای نبوده و هر فرد فقط یکبار بابت معرفی یک دوست (شخص) پاداش دریافت می کند. اگر افرادی که معرفی شدند، فردی را به کارگزاری فارکسر معرفی نمایند، معرف اول هیچ پاداشی دریافت نمی کند.

پرداخت بونس برای یک بار بابت معرفی دوست و افتتاح حساب پرداخت می شود و بابت معاملات وی نمی باشد.

با شرکت در این طرح، دوست معرفی شده می پذیرد که افتتاح حساب وی به معرف اطلاع داده شود.

شما با تکمیل فرم “معرفی فارکسر به دوستان” کلیه شرایط و مقررات مربوط به این طرح را پذیرفته اید.

معرف فارکسر IB نمیتواند از این طرح استفاده نماید

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}